Jihočeský krajský svaz házené

Rozpis soutěže KP mini 6+1

Podzim 2019

11.9.2019 16:30 HA001 Loko Č.Budějovice A - Loko Č.Budějovice B Jan Pittner,
12.9.2019 15:00 HA002 Sokol Písek A - Sokol Písek B Pavel Rutta,
14.9.2019 09:00 HA003 Spartak MAS Sezimovo Ústí - Loko Č.Budějovice A Jakub Švadlena,
14.9.2019 11:00 HA004 Spartak MAS Sezimovo Ústí - Loko Č.Budějovice B Roman Švadlena,
22.9.2019 15:00 HA005 Házená J.Hradec - Spartak MAS Sezimovo Ústí Zdeněk Coufal,
28.9.2019 09:00 HA006 Loko Č.Budějovice A - TJ Jiskra Třeboň A Jiří Větrovský,
28.9.2019 11:00 HA007 Loko Č.Budějovice B - TJ Jiskra Třeboň A Martin Steiger,
5.10.2019 08:00 HA008 ČZ HBC Strakonice 1921 A - Sokol Písek A Josef Švehla,
5.10.2019 09:00 HA009 ČZ HBC Strakonice 1921 C - Sokol Písek B Josef Švehla,
5.10.2019 10:00 HA010 ČZ HBC Strakonice 1921 B - Sokol Písek A Josef Švehla,
5.10.2019 11:00 HA011 ČZ HBC Strakonice 1921 A - Sokol Písek B Josef Švehla,
5.10.2019 12:00 HA012 ČZ HBC Strakonice 1921 C - Sokol Písek A Josef Švehla,
5.10.2019 13:00 HA013 ČZ HBC Strakonice 1921 B - Sokol Písek B Josef Švehla,
5.10.2019 09:00 HA014 TJ Jiskra Třeboň A - Házená J.Hradec
8.10.2019 16:00 HA015 ČZ HBC Strakonice 1921 A - ČZ HBC Strakonice 1921 B Adam Nejdl,
12.10.2019 09:00 HA016 Sokol Písek A - Loko Č.Budějovice A Jiří Hosnedl,
12.10.2019 10:00 HA017 Sokol Písek A - Loko Č.Budějovice B Jiří Hosnedl,
12.10.2019 11:00 HA018 Sokol Písek B - Loko Č.Budějovice A Jiří Hosnedl,
12.10.2019 12:00 HA019 Sokol Písek B - Loko Č.Budějovice B Jiří Hosnedl,
17.10.2019 16:00 HA020 ČZ HBC Strakonice 1921 A - ČZ HBC Strakonice 1921 C Lukáš Moravec,
19.10.2019 08:00 HA021 Loko Č.Budějovice A - Házená J.Hradec Jan Zelenka,
19.10.2019 10:00 HA022 Loko Č.Budějovice B - Házená J.Hradec Jan Zelenka,
22.10.2019 16:00 HA023 ČZ HBC Strakonice 1921 B - ČZ HBC Strakonice 1921 C Adam Vrchlavský,
26.10.2019 09:00 HA024 Sokol Písek A - Házená J.Hradec Pavel Rutta,
26.10.2019 11:00 HA025 Sokol Písek B - Házená J.Hradec Pavel Rutta,
9.11.2019 08:00 HA026 ČZ HBC Strakonice 1921 A - Spartak MAS Sezimovo Ústí Josef Švehla,
9.11.2019 10:00 HA027 ČZ HBC Strakonice 1921 B - Spartak MAS Sezimovo Ústí Josef Švehla,
15.12.2019 13:00 HA028 ČZ HBC Strakonice 1921 C - Spartak MAS Sezimovo Ústí Josef Švehla,
10.11.2019 09:00 HA029 TJ Jiskra Třeboň A - Sokol Písek A
10.11.2019 11:00 HA030 TJ Jiskra Třeboň A - Sokol Písek B
16.11.2019 09:00 HA031 Spartak MAS Sezimovo Ústí - Sokol Písek A Jiří Koutenský,
16.11.2019 10:00 HA032 Spartak MAS Sezimovo Ústí - Sokol Písek B Jiří Koutenský,
16.11.2019 09:00 HA033 TJ Jiskra Třeboň A - ČZ HBC Strakonice 1921 A Filip Barták,
16.11.2019 11:00 HA034 TJ Jiskra Třeboň A - ČZ HBC Strakonice 1921 B Filip Barták,
16.11.2019 13:00 HA035 TJ Jiskra Třeboň A - ČZ HBC Strakonice 1921 C Filip Barták,
30.11.2019 10:00 HA036 Spartak MAS Sezimovo Ústí - TJ Jiskra Třeboň A Jakub Švadlena,
7.12.2019 09:00 HA037 ČZ HBC Strakonice 1921 A - Házená J.Hradec Josef Švehla,
7.12.2019 10:00 HA038 ČZ HBC Strakonice 1921 B - Házená J.Hradec Josef Švehla,
7.12.2019 11:00 HA039 ČZ HBC Strakonice 1921 C - Házená J.Hradec Josef Švehla,
23.11.2019 10:30 HA040 Loko Č.Budějovice A - ČZ HBC Strakonice 1921 A Jan Pittner,
23.11.2019 11:30 HA041 Loko Č.Budějovice B - ČZ HBC Strakonice 1921 A Jan Pittner,
23.11.2019 12:30 HA042 Loko Č.Budějovice A - ČZ HBC Strakonice 1921 B Jan Pittner,
23.11.2019 13:30 HA043 Loko Č.Budějovice B - ČZ HBC Strakonice 1921 B Martin Steiger,
25.10.2019 16:10 HA044 Loko Č.Budějovice A - ČZ HBC Strakonice 1921 C Martin Steiger,
25.10.2019 17:10 HA045 Loko Č.Budějovice B - ČZ HBC Strakonice 1921 C Martin Steiger,

Jaro 2020

6.2.2020 15:00 HA046 Sokol Písek B - Sokol Písek A
15.2.2020 09:00 HA047 Spartak MAS Sezimovo Ústí - Házená J.Hradec
16.2.2020 09:00 HA048 Házená J.Hradec - ČZ HBC Strakonice 1921 A
16.2.2020 11:00 HA049 Házená J.Hradec - ČZ HBC Strakonice 1921 B
16.2.2020 13:00 HA050 Házená J.Hradec - ČZ HBC Strakonice 1921 C
nezadáno 09:00 HA051 TJ Jiskra Třeboň A - Loko Č.Budějovice A
nezadáno 11:00 HA052 TJ Jiskra Třeboň A - Loko Č.Budějovice B
nezadáno 13:00 HA053 TJ Jiskra Třeboň B - Loko Č.Budějovice A
nezadáno 14:00 HA054 Sokol Písek B - Loko Č.Budějovice B
20.2.2020 17:00 HA055 ČZ HBC Strakonice 1921 C - ČZ HBC Strakonice 1921 A Lukáš Moravec,
7.3.2020 11:30 HA056 Házená J.Hradec - TJ Jiskra Třeboň A Zdeněk Coufal,
7.3.2020 12:30 HA057 Házená J.Hradec - TJ Jiskra Třeboň B Zdeněk Coufal,
5.3.2020 17:00 HA058 ČZ HBC Strakonice 1921 C - ČZ HBC Strakonice 1921 B Lukáš Moravec,
7.3.2020 09:00 HA059 Loko Č.Budějovice A - Sokol Písek A Martin Steiger, Jan Pittner,
7.3.2020 12:00 HA060 Loko Č.Budějovice B - Sokol Písek A Martin Steiger, Jan Pittner,
7.3.2020 11:00 HA061 Loko Č.Budějovice A - Sokol Písek B Martin Steiger, Jan Pittner,
7.3.2020 10:00 HA062 Loko Č.Budějovice B - Sokol Písek B
14.3.2020 10:00 HA063 Loko Č.Budějovice A - Spartak MAS Sezimovo Ústí
14.3.2020 12:00 HA064 Loko Č.Budějovice B - Spartak MAS Sezimovo Ústí
22.3.2020 10:00 HA065 Házená J.Hradec - Loko Č.Budějovice A
22.3.2020 12:00 HA066 Házená J.Hradec - Loko Č.Budějovice B
22.3.2020 09:00 HA067 Sokol Písek A - ČZ HBC Strakonice 1921 A
22.3.2020 13:00 HA068 Sokol Písek A - ČZ HBC Strakonice 1921 B
22.3.2020 12:00 HA069 Sokol Písek B - ČZ HBC Strakonice 1921 A
22.3.2020 11:00 HA070 Sokol Písek A - ČZ HBC Strakonice 1921 C
22.3.2020 10:00 HA071 Sokol Písek B - ČZ HBC Strakonice 1921 B
22.3.2020 14:00 HA072 Sokol Písek B - ČZ HBC Strakonice 1921 C
28.3.2020 10:00 HA073 ČZ HBC Strakonice 1921 A - Loko Č.Budějovice A
28.3.2020 12:00 HA074 ČZ HBC Strakonice 1921 B - Loko Č.Budějovice A
28.3.2020 08:00 HA075 ČZ HBC Strakonice 1921 C - Loko Č.Budějovice A
28.3.2020 13:00 HA076 ČZ HBC Strakonice 1921 A - Loko Č.Budějovice B
28.3.2020 09:00 HA077 ČZ HBC Strakonice 1921 B - Loko Č.Budějovice B
28.3.2020 11:00 HA078 ČZ HBC Strakonice 1921 C - Loko Č.Budějovice B
5.4.2020 09:00 HA079 Házená J.Hradec - Sokol Písek A
5.4.2020 11:00 HA080 Házená J.Hradec - Sokol Písek B
18.4.2020 09:00 HA081 Sokol Písek A - TJ Jiskra Třeboň A
18.4.2020 11:00 HA082 Sokol Písek B - TJ Jiskra Třeboň A
18.4.2020 00:00 HA083 Sokol Písek A - TJ Jiskra Třeboň B
18.4.2020 00:00 HA084 Sokol Písek B - TJ Jiskra Třeboň B
23.4.2020 16:00 HA085 ČZ HBC Strakonice 1921 B - ČZ HBC Strakonice 1921 A
25.4.2020 08:00 HA086 ČZ HBC Strakonice 1921 A - TJ Jiskra Třeboň A
25.4.2020 14:00 HA087 ČZ HBC Strakonice 1921 B - TJ Jiskra Třeboň A
25.4.2020 11:00 HA088 ČZ HBC Strakonice 1921 C - TJ Jiskra Třeboň A
25.4.2020 13:00 HA089 ČZ HBC Strakonice 1921 A - TJ Jiskra Třeboň B
25.4.2020 09:00 HA090 ČZ HBC Strakonice 1921 B - TJ Jiskra Třeboň B
25.4.2020 16:00 HA091 ČZ HBC Strakonice 1921 C - TJ Jiskra Třeboň B
26.4.2020 09:00 HA092 Sokol Písek A - Spartak MAS Sezimovo Ústí
26.4.2020 10:15 HA093 Sokol Písek B - Spartak MAS Sezimovo Ústí
2.5.2020 13:00 HA094 TJ Jiskra Třeboň A - Spartak MAS Sezimovo Ústí
2.5.2020 11:00 HA095 TJ Jiskra Třeboň B - Spartak MAS Sezimovo Ústí
16.5.2020 09:00 HA096 Spartak MAS Sezimovo Ústí - ČZ HBC Strakonice 1921 A
16.5.2020 11:00 HA097 Spartak MAS Sezimovo Ústí - ČZ HBC Strakonice 1921 B
16.5.2020 13:00 HA098 Spartak MAS Sezimovo Ústí - ČZ HBC Strakonice 1921 C
28.2.2020 17:30 HA099 Loko Č.Budějovice B - Loko Č.Budějovice A