Jihočeský krajský svaz házené

9.9.2019 otevřeno: 505 x

Školení trenérů licence “C” proběhne v Sezimově Ústí

Jihočeský krajský svaz házené, pořádá školení pro zájemce o trenérskou licenci “C”.

Počátkem roku 2020 proběhne v Sezimově Ústí, za účasti zkušených lektorů ( účast přislíbil třeba pan Michal Barda ). Celý program školení s rozvrhem hodin, daty a všemi dalšími potřebnými informacemi, byly rozeslány na sekretáře jihočeských klubů, takže jen pro připomenutí : 1.část 10.-12.1.2020, 2.část 17.-.19.4.2020, 3.část 6.6. (7.6.) 2020. Žádáme tedy všechny jihočeské kluby, aby využily příležitosti a přihlásily maximální počet zájemců a tím pomohly k rozvoji jihočeské házené a jejího dobrého jména. Všechny dotazy, podepsané přihlášky nebo připomínky směřujte přímo na zřízený e-mail.  

trener.c-su@seznam.cz

             

Ještě prosím mějte na paměti, že s blížícím se termínem školení, a vytíženosti lektorů se může časový rozvrh hodin mírně měnit. DATUM JE VŠAK KONEČNÝ.

UPOZORNĚNÍ:                                                                                                                                          Po konzultaci s ČSH, NENÍ do programu tohoto kurzu zařazeno doškolení pro získání bodů na prodloužení licencí.